Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
7421712
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Monika & Honza
Chtěli bychom ještě jednou touto cestou ti poděkovat. Že si snámi strávil náš velký a jedinečný svatební den. Protože výsledek stál za to!
“Nafotit svatbu” podle mě není jen tak, ty fotky naprosto vystihly atmosféru která tam v tu chvíli byla. Kdykoliv se na ně podívám vrátím se tam zpátky.
Radost,štěstí,zábava,slzy a smích to všechno je ve fotkách na celý život. Pokud chcete tento balíček určitě není o čem pochybovat.
Děkujeme Hřebíčkovi
martin
it is an wexcellent web site
Stan
Na tvých stránkách spousta krásných fotek, myslím, že čtvrť, kde se Siedlisko Janczar nachází, by tě hodně inspirovala. Zdravím a vítejte!
Kačka a Vojta K.
O svatebním fotografovi jsme nemuseli ani přemýšlet - Jirka byl jasná volba! Děkujeme mu za krásné fotky, díky kterým máme památku na celý život. Je neskutečně profesionální, při pózování na fotkách umí poradit, aby vše působilo přirozeně, a focení s ním je příjemný zážitek. Naše svatba nebyla první událostí, kdy nás Jirka fotil, a rozhodně nebyla ani poslední.
nazza
nice pictures
Procházkovi
Děkujeme za krásné fotky, které zachytily naše předvánoční okamžiky. Pan fotograf přiměl k úsměvu i našeho syna, který je hodně stydlivý :-) Děkujeme za trpělivost. Určitě se domluvíme i v budoucnu. ;-)
Eva, Pavel a Gitulka Pařízkovi
Děkujeme moc za překrásné svatební fotky...lepšího a příjemnějšího fotografa jsme si ani nemohli přát.
Petra a Emma
Dekuji s Emmickou za krasne fotecky a hlavne za napady a trpelivost s malou :) a priste se tesime zase. Konecne mame dat co do alba :)
Peťa Jirka Macháčovi
Bylo nám potěšením a jsme moc rádi, že nám naši svatbu fotil Jirka. Na další zachycení životních okamžiků a na Zlatou svatbu máme o fotografovi jasno; ) Jirko, moc děkujeme za skvělou práci, za nádherné fotky, které budou vzpomínkami na vždy.
Eva Jelínková
Jirko, velmi děkujeme za milou spolupráci a za krásné fotky. Focení nemáme moc v oblibě, ale s Tebou to šlo samo:-) Jelínci
Zuzka+Jarek+Luky+mimi?
Jirko,děkujeme moc za trpělivost při focení našeho malého raubíře a těhu-snímků.Fotky máš opravdu krasné!
Martina a Billy
Děkujeme Jirkovi za krásné fotky z celé svatby a za pohodu při focení, neúnavně fotil i nevěstu, co chtěla na pivo, ale když nevěsta zavelale pivo zoufale, tak šel. Opravdu super! :-)