Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
12192073
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
martin
it is an wexcellent web site
Stan
Na tvých stránkách spousta krásných fotek, myslím, že čtvrť, kde se Siedlisko Janczar nachází, by tě hodně inspirovala. Zdravím a vítejte!
Kačka a Vojta K.
O svatebním fotografovi jsme nemuseli ani přemýšlet - Jirka byl jasná volba! Děkujeme mu za krásné fotky, díky kterým máme památku na celý život. Je neskutečně profesionální, při pózování na fotkách umí poradit, aby vše působilo přirozeně, a focení s ním je příjemný zážitek. Naše svatba nebyla první událostí, kdy nás Jirka fotil, a rozhodně nebyla ani poslední.
nazza
nice pictures
Procházkovi
Děkujeme za krásné fotky, které zachytily naše předvánoční okamžiky. Pan fotograf přiměl k úsměvu i našeho syna, který je hodně stydlivý :-) Děkujeme za trpělivost. Určitě se domluvíme i v budoucnu. ;-)
Eva, Pavel a Gitulka Pařízkovi
Děkujeme moc za překrásné svatební fotky...lepšího a příjemnějšího fotografa jsme si ani nemohli přát.
Petra a Emma
Dekuji s Emmickou za krasne fotecky a hlavne za napady a trpelivost s malou :) a priste se tesime zase. Konecne mame dat co do alba :)
Peťa Jirka Macháčovi
Bylo nám potěšením a jsme moc rádi, že nám naši svatbu fotil Jirka. Na další zachycení životních okamžiků a na Zlatou svatbu máme o fotografovi jasno; ) Jirko, moc děkujeme za skvělou práci, za nádherné fotky, které budou vzpomínkami na vždy.
Eva Jelínková
Jirko, velmi děkujeme za milou spolupráci a za krásné fotky. Focení nemáme moc v oblibě, ale s Tebou to šlo samo:-) Jelínci
Zuzka+Jarek+Luky+mimi?
Jirko,děkujeme moc za trpělivost při focení našeho malého raubíře a těhu-snímků.Fotky máš opravdu krasné!
Martina a Billy
Děkujeme Jirkovi za krásné fotky z celé svatby a za pohodu při focení, neúnavně fotil i nevěstu, co chtěla na pivo, ale když nevěsta zavelale pivo zoufale, tak šel. Opravdu super! :-)
Věra
Děkujeme moooc za nádherné svatební fotečky.Byl to nezapomenutelný zážitek, na který budeme,díky Tobě, pořád vzpomínat.